V neděli 11.6. nabízíme v 11:00 a 13:00 komentované prohlídky parku a od 15:00 vystoupení Jeana de Carro před obnoveným theatronem
Ubytování v areálu zámku ve Valči
Spaní přímo u zámku s výhledem do parku nebo na barokní městečko Valeč.
Ubytování přímo v zámeckém areálu ve správní budově čp. 7
Celkem je k dispozici 15 lůžek v prvním patře, z toho 10 lůžek v apartmánu 3+K; dále pak samostatný pětilůžkový pokoj má WC a sprchu oddělené (WC a kuchyňka vedle pokoje, sprcha v přízemí). Pokoje jsou vybaveny povlečením, k dispozici je lednice, rychlovarná konvice, v apartmánu je základní nádobí a lze zde také vařit na dvouplotýnkovém indukčním vařiči či využít mikrovlnnou troubu.
Cena za osobu a noc je 500 Kč v apartmánu; 300 Kč za osobu a noc v samostatném 5-ti lůžkovém pokoji bez soc. zařízení. Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma. Na konci pobytu požadujeme vyklizení pokojů do 10 hodin.
Rezervace na tel. +420 725 524 129
Rychlý kontakt
Nevíte si rady? Nevadí, ozvěte se nám, rádi vám poradíme.